Спікери


Березова Мирослава

Кандидат медичних наук. Лікар терапевт, нефролог, дієтолог. Буковинський державний медичний університет. Кафедра внутрішньої медицини та інфекційних хвороб м. Чернівці

Білик Ірина

Психологиня, поведінкова аналітикиня, співавторка та тренерка курсу «Індивідуальний супровід дитини з розладами спектру аутизму в умовах інклюзивного навчання»

Біл Петерс

Ментор-аутист, консультант для родин з питань аутизму. Вже 5 років консультує родин на теренах України.

 

Габай Ріта

Клінічний психолог. Психолог у Єрусалимській Муніципальній Психологічній Службі. Магістр у клінічній психології з 1999 р. Ліцензований спеціаліст від Міністерства Охорони Здоров’я Ізраїлю. Експерт у галузі психотерапії та психодіагностики. Спеціаліст в організації процесів навчання для звичайних дітей та дітей з особливими потребами. Супровід та супервізія педагогічних та терапевтичних колективів. Психолог у НААЛІ – супровід та супервізія інтернатів для підлітків-репатріантів 2008-2010. Приватна практика з 2007 року

 

Гордієнко Ірина

Кандидат медичних наук, дитячий невролог, дитячий психіатр, Бобат-доктор. Національний тренер з впровадження МКФ-ДП. Експертка в сфері  розвитку дітей з інвалідністю. Тренер та супервізор команд, які надають послуги денного догляду, реабілітаційної, абалатаційної та паліативної допомоги, послуги раннього втручання.

Давиденко Ганна

Фахівчиня з соціальної інклюзії, керівниця програми Autism Friendly Space від Асоціації «Child.ua», менеджерка з персоналу

Експертка з  впровадженння інклюзії в системі дитячого оздоровлення. Проходила стажування по темі інклюзії в Польщі (2018 р) та в Нідерландах (2020 р). Автор і ведуча тренінгів по обслуговуванню клієнтів з аутизмом.

Дробіт Лілія

Лікар, психолог, психотерапевт, координатор програми «Амбулаторія аутизму Справи Кольпінґа в Україні», асистент кафедри спеціальної освіти та соціальної роботи Львівського національного університету імені Івана Франка».

Експерт з профорієнтації та профреабілітації підлітків та молоді з аутизмом

Дарія Орлова

Дорослий аутист, спеціаліст з питань аутизму та організації інклюзивних навчальних процесів. На власному досвіді знає, як важко аутичній людині, аутичній жінці знайти своє місце у житті та досягти персонального успіху та щастя. Виховує аутичну дитину, навчається у сфері і поєднує усе задля допомоги іншим батькам та аутичним підліткам/дорослим.

Веде активну діяльність з інформування суспільства стосовно особливостей людей з РАС, авторка статей про виховання та комфортне життя родини з дитиною-аутистом, співзасновниця онлайн-спільноти «Запитай дорослого аутиста. Україна». 

Консультує батьків стосовно виховання особливих дітей, читає лекції про інклюзію і власний досвід аутичного життя та виховання дитини з РАС.

Зореслава Люльчак

Директорка центру «Джерело», м. Львів мама сина з аутизмом.

Експертка у поширенні соціальної послуги денного догляду для дітей та осіб з РАС. Знається на економічних розрахунках вартості послуг денного догляду, облаштуванні відповідних приміщень.

Кобець Аліна

Заступник директора з поліклінічної роботи КНП «Вінницька обласна клінічна психоневрологічна лікарня ім. акад. О.І. Ющенка Вінницької обласної ради». Лікар — психіатр вищої категорії.

Володіє застосуванням шкали PANSS з подальшою сертифікацією в Угорщині та Італії 2016-2017р. Випускниця школи Громадського здоров’я МОЗ України, спеціаліст за фахом організація охорони здоров’я, отримала ступінь магістра,  закінчила Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана за спеціальністю  МВА в організації охорони здоров’я, успішно засвоїла курс менеджменту Лондонської школи бізнесу.

Ліліана Майо Ортега

Доктор філософії, професорка 4 університетів США та Перу, засновниця (1979) та генеральний директор Сentro Ann Sullivan del Peru (CASP), Перу

Летичевська Вероніка

Лікар педіатр відділення Дитинології особливого розвитку медичної мережі Добробут. Працює з дітьми з особливостями розвитку. Проходить спеціалізацію з дитячої неврології. Членкиня молодіжного комітету Української Академії Педіатричних Спеціальностей.

Макаренко Ганна

Лiкарка психiаторка дитяча, наукова спiвробiтниця ДУ «НДI психiатрії MOЗ України», лiкарка психiаторка дитячої Кiндерклiнiки. Експерт з психотичних розладів при РАС

Займається дослідженням рідкісних варіантів генетичного поліморфізму, енцефалопатій розвитку з симптомами шизофренії, діагностикою та лікуванням психозів при аутизмі

Малікова Ольга

Магістриня корекційної педагогіки, поведінкова аналітикиня, виконавча директорка Української асоціації поведінкових аналітиків.

Співавтор, тренер курсу «Індивідуальний супровід дитини з розладами спектру аутизму в умовах інклюзивного навчання». Досвід організації інклюзивного навчання для дітей з ментальними порушеннями, групової роботи для дітей і підлітків з формування соціальних та адаптивних навичок, корекції мовленнєвих порушень та розвиток мовлення у дітей з РАС.

Марценковський Ігор

Завідувач відділу психічних розладів дітей і підлітків ДУ «НДI психіатрії МОЗ України», Голова секції дитячої психіатрії Асоціації психіатрів України», лікар психіатр, лікар психіатр дитячий

Експерт в галузі дитячої психіатрії, доказових методів лікування розладів аутистичного спектру. Протягом багатьох років виконував обов’язки головного позаштатного спеціаліста, експерта Міністерства охорони здоров’я за спеціальністю “дитяча психіатрія”.

Ольшанська Інна

Доктор ерготерапії, США. Практикуючий ерготерапевт з 25-річним досвідом лікування дітей і дорослих.

Досвід доктора Ольшанської включає надання прямого втручання дітям з різними розладами, порушеннями і обмеженими можливостями, що впливають на їх розвиток і участь в повсякденному житті. Крім того, вона пропонує коучинг для сімей, опікунів та вчителів, щоб полегшити дітям прогрес в досягненні їх цілей і успіх в житті. У своєму втручанні вона використовує традиційний і комплементарний підхід.

 

Островська Катерина

Голова Львівського осередку Справи Кольпінґа в Україні, доктор психологічних наук. завідувач кафедри спеціальної освіти та соціальної роботи Львівського національного університету імені Івана Франка»

Експерт з розроблення комплексної програми допомоги людям з аутизмом в Україні.

 

Островський Ігор

Член правління ГО «Справа Кольпінґа в Україні», доктор технічних наук, професор кафедри спеціальної освіти та соціальної роботи Львівського національного університету імені Івана Франка».

Експерт з питань підтриманого проживання у квартирах та невеликих будинках.

Ричік Ольга

Дитячий стоматолог, «Клініка Дубнової для дітей», м. Київ

7 років досвіду роботи з дітьми та підлітками зі складними супутніми діагнозами, зокрема з РАС.

Самойленко Леся

Голова Відокремленого підрозділу «Справа Кольпінга в Україні» «Родина Кольпінга» м. Вінниця, старший референт групи аналітичного забезпечення діяльності Прем’єр-міністра України, Директор Спеціальної Олімпіади України у Вінницькому регіоні.

 

Скрипник Тетяна

Лікарка психіаторка дитяча, наукова спiвробiтниця  ДУ «НДI психіатрії MOЗ України».

Досвід роботи  дитячою лікаркою психіаторкою 18 років. Експерт в галузі психічного здоров’я дітей та підлітків. Експерт щодо поширення знань у сфері освітніх послуг дітям з особливими освітніми потребами.

Стівен Шор

Професор з освіти людей з особливостями розвитку Адельфійського університету (Adelphi University). Член Ради директорів Autism Speaks. Громадський діяч, автор книг.

Має діагноз «атиповий розвиток з сильними аутичними ознаками» (США)

Всесвітньо відомий спікер в темі аутизму.

 

Стратович Юрій

Дитячий психіатр Університетської клініки КНУ ім. Тараса Шевченка та універсальної клініки Оберіг

Суковський Євгеній

Психолог, поведінковий аналітик, МА корекційної освіти

«Адвокат» дітей із поведінковими проблемами. СЕО центру соціалізації та розвитку «Чутливий Простір», керівник Інклюзивно-ресурсного центру Шевченківського району міста Львова № 2, Львів

Тетяна Рибакова

Лікар педіатр. Працює з дітьми з особливостями розвитку. Завідувачка відділення Дитинології особливого розвитку  медичної мережі Добробут.  Член Української академії педіатричних спеціальностей.

Татарінова Лариса

Заступник директора Солом’янського районного у м. Києві центру соціальних служб,  майстер соціальної роботи, член  правління ГО «Ліга соціальних працівників».

Постійно працює з сім’ями, де виховуються діти  та молодь з інвалідністю в частині  інформування про права їх дітей та молоді. Робота направлена на забезпечення якісного здійснення соціальної роботи з сім’ями.

Усатенко Ганна

Психолог, громадський діяч, науковець. Лідерка соціального підприємства «ДивоГра». Голова ГО ЦСПП «Моя родина».

Експерт в темі асистивних технологій та соціального підприємництва.

МІЖНАРОДНА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ДИТИНА З МАЙБУТНІМ" | 2021